Na naší prodejně nabízíme stále se rozšiřující sortiment níže zmíněných skupin rostlin. Z nabízených druhů není vždy vše k dispozici. Sledujte aktuality na úvodní stránce nebo zavolejte.

Nabízíme i dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě, stačí nás kontaktovat na email info@hrabik.eu a poukaz si objednat. Poukazy zasíláme i elektronicky emailem, takže k nám nemusíte.

Listnaté stromy

Katalpy, platany, moruše, jerlíny, okrasné slivoně, okrasné jabloně, japonské javory, jilmy, okrasné lísky, vrby, čimišníky, brsleny, břízy, hortenzie, buky a na objednání i další.

stromy

Listnaté keře

Dřišťály, komule, svídy, skalníky, zlatice, třezalky, zimolezy, mochny, hlohyně, pokryvné růže, tavolníky, vrby, kaliny, vajgélie, kdoulovce, ibišky, rhododendrony, cesmíny, zimostrázy, bobkovišně, tamarišky, loubince, trojpuky a další.

list

Trvalky

Třapatky, astry, čechravy, dlužichy, bohyšky, iberky, denivky, šalvěje, vrbiny, šanty, kokardy, šuškardy, pupalky, kosatce, zápleváky, plamenky a další.

trvalky

Jehličnany

Jedle, borovice, smrky, modříny, jalovce, túje, cypřišky a další.

jehličí

Skalničky

Rozchodníky, lomikameny, netřesky, karafiátky, plamenky, mateřídoušky, úrazníky a další.

rozchodníky

Letničky a balkonovky

Prodej na jaře. Surfínie, tumbelíny, muškáty převislé i vrpřímené, lobelky, fuchsie, begonie, Million Bells, osteospemum, molice, bylinky a další.

muškáty

Ovocné stromy a keře

Na jaře a na podzim nabízíme prostokořenné ovocné stromy - jabloně, hrušně, slivoně, meruňky, broskvoně, ořešáky, třešně a další.
Keřové a stromkové rybízy a angrešty, maliníky, ostružiníky, muchovníky, kanadské borůvky, kamčatské borůvky, kustovnice a další.

kustomnice

Okrasné traviny

Ozdobnice čínská, vousatec, ostřice, proso a další.

traviny

Doplňkový prodej

Univerzální zahradnický substrát, rašelina, kůra, netkaná textilie, přípravky na ochranu rostlin.

doplňkový

Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace